Kalendarz wydarzeń Kalendarz wydarzeń

Wróć do pełnej strony

BIEROKI 2018

Biegasz? Jeździsz na rowerze? Przemierzasz kilometry z kijami w dłoniach? Czujesz się mistrzem ale chciałbyś pogłębić wiedzę o dyscyplinie, którą trenujesz? Nie jesteś zadowolony z efektów treningu? Szybko się męczysz i porzucasz sportową pasję? Nie chce ci się, bo za zimno, za gorąco, trochę pada? Twój trening nie jest efektywny? Nie jesteś dobrze zmotywowany?

BIEROKI są zatem dla Ciebie

15 września b.r. wspólnie ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Biomaszyna zapraszamy do Puszczy Bukowej. Spotykamy się by pokazać jak zainspirować się piękną puszczańską scenerią i wykorzystać potencjał tego lasu do samorozwoju fizycznego.

Przewodnikami wydarzenia będą trzej trenerzy – ludzie z pasją, sportowym zacięciem i wieloletnim doświadczeniem trenerskim popartym własną determinacją i hartem ducha.

Biegi

Krzysztof Sawicki

Absolwent Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia na Uniwersytecie Szczecińskim, czynny trener personalny, instruktor lekkiej atletyki i kilku innych dyscyplin sportowych. Ukończył najtrudniejsza grę terenową w Polsce 'Selekcja". Wielokrotny zwycięzca wielu biegów ulicznych. Propagator biegania i zdrowego trybu życia. Pasjonat lekkiej atletyki prowadzący zajęcia dla dzieci, a także współpracujący z osobami dorosłymi w zakresie treningu wytrzymałości i siły oraz poprawy techniki biegu. Swoją wiedzę ciągle pogłębia i rozwija na wielu szkoleniach i konferencjach.
Życiówki: 5 km-15:07 min; 10 km-32:29 min.

fot. archiwum K. Sawicki/Dulny foto

ROWERY/MTB

Przemek Kijo

Na co dzień mąż i ojciec dwójki dzieci. Pracownik SPA "Dąbie". Prywatnie wielki pasjonat roweru. Współzałożyciel Podjuszańskiej Grupy Rowerowej zajmującej się intensywną eksploracją Puszczy Bukowej. Uczestnik wypraw rowerowych w Himalaje, ultramaratonu Wisła 1200 itd. Rower stał się dla niego i jego rodziny sposobem na spędzanie aktywnego czasu, poprawienie samopoczucia i kondycji. Rowerem jeździ wszędzie: do szkoły, do pracy, na działkę, do Puszczy Bukowej. Jego wiodąca koncepcja rowerowa to sakwy, namiot, ludzie i rower. 

fot. archiwum P. Kijo

NORDIC WALKING

Dawid Augustyniak

Absolwent Wychowania Fizycznego IKF US Szczecin. Trener w Parku Trampolin FUN JUMP. Jego specjalnością jest gimnastyka korekcyjna oraz podbudowa fizyczna pod gry zespołowe. Zawodowo prowadzi i przygotowuje do zawodów grupy nordic walking dorosłych. Jego hasłem przewodnim jest „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Uważa, że dzień bez treningu to dzień stracony. Konsekwentny i stanowczy w działaniach, szybko buduje autorytet i zaraża pasją otoczenie.

fot. archiwum D. Augustyniak

Zatem:

15 września b.r. o godzinie 10.00 spotykamy się przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczecinie Podjuchach (ul. Skalista 24). Dzielimy się na trzy grupy (dyscypliny):

- rowery

- nordic walking

- biegi

Każda z grup weźmie udział w profesjonalnym sportowym treningu prowadzonym przez mentorów wydarzenia, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.  Wszystko po to aby zacięcie do sportowych igraszek towarzyszyło nam przez cały rok, nie tylko latem. Nie obawiaj się – trening dostosowany będzie do poziomu wszystkich uczestników. Nie będziemy biegać maratonu, podjeżdżać pod puszczańskie Kilimandżaro czy wystukiwać kijkami 500 km. Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane sportowe przeżycia.

Zabierzcie ze sobą swój sprzęt sportowy !!!

Zatem – nie przesypiaj zimy, budząc się jedynie od czasu do czasu w sportowym zrywie. Dołącz do drużyny BiEROK'ów :)

Zapraszamy