Lista aktualności Lista aktualności

majLOVE...

..."żeby mieli kochankowie dowód dawnych, wspólnych myśli"...*

14 lutego to dzień miłosnych wyznań, wszechobecnych czerwonych róż, czekoladek, westchnień i uniesienia. To dobry moment na zrobienie czegoś wspólnie. Zakochanych zapraszamy więc do udziału w nietypowym wydarzeniu.

Puszcza Bukowa ma wiele wymiarów. Daje drewno, cień w letnie wędrówki, schronienie leśnym zwierzakom, przestrzeń dla bujnej roślinności...(drzewa, na których spotykamy miłosne wyznania, choć tego sposobu wyrażania uczuć nie polecamy :-)).

Puszcza Bukowa inspiruje…malarzy, poetów, fotografów i…ZAKOCHANYCH

Jeśli zatem:

Wasza miłość rozpoczęła się w Puszczy Bukowej.

Oświadczyłeś się ukochanej w cieniu puszczańskich buków lub na tle kobierca zawilców.

Powiedziałaś sakramentalne TAK w scenerii Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej.

Poznałaś swego wybranka na wędrówce po Puszczy Bukowej lub jednej z imprez sportowych…

Zapraszamy – opowiedzcie nam o tym…

Każda para, która do 1 maja b.r. prześle nam historię swojej miłości, która rozpoczęła się w Puszczy Bukowej i załączy wspólną fotografię weźmie udział w nietypowej sesji fotograficznej.

Gdy wiosna zagości w lesie na dobre (czyli w maju...majLOVE ;-)) zaprosimy Państwa do puszczy, w miejsca dla Was wyjątkowe, miejsca które pozostają w Waszej wspólnej pamięci, miejsca, dzięki którym jesteście dziś razem i do których wracacie.

Pamiątką z tego wydarzenia będą fotografie i miłosny albumik, w którym będziecie mogli je umieścić, kreśląc dalszą historię Waszej miłości.

Wspomnienia (opatrzone tytułem wiadomości majLOVE) prosimy przesyłać na adres mailowy gryfino@szczecin.lasy.gov.pl (z podaniem swoich imion i telefonu do kontaktu). Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu poinformujemy telefonicznie o terminie spotkania i sesji fotograficznej.

Informacje dodatkowe – Organizatorem wydarzenia jest Nadleśnictwo Gryfino z siedzibą w Gryfinie ul. 1 Maja 4, 74-100 Gryfino. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator przygotowuje sesję fotograficzną i udostępnia fotografie i album. Nadleśnictwo Gryfino nie zapewnia transportu na spotkanie (dojazd uczestników odbywa się na koszt własny). Organizator i podmioty współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i nieszczęśliwe wypadki uczestników, mogące mieć miejsce w trakcie sesji fotograficznej. Uczestnicy nie mogą domagać się od Organizatora pokrycia jakichkolwiek kosztów udziału w wydarzeniu. Organizator zastrzega sobie prawo do wykonywania zdjęć z przebiegu wydarzenia do celów jego promocji, publikację przesłanych historii i fotografii uczestników (w tym do umieszczenia na stronie internetowej Nadleśnictwa Gryfino www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl). Udział w wydarzeniu wiąże się z jednoczesną zgodą uczestników na opublikowanie wizerunku oraz opisanej historii, przesłanych w ramach zgłoszenia. Udział w sesji fotograficznej wiąże się z podpisaniem stosownego oświadczenia (udział na własne ryzyko, zgoda na publikację wizerunku na fotografiach wykonanych w trakcie sesji). Prawa autorskie i majątkowe do materiału zdjęciowego, wytworzonego w trakcie sesji fotograficznej nabywa Nadleśnictwo Gryfino.

Informacja w sprawie RODO - www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/rodo

* Basia Stępniak Wilk "Liście, listy"